Yılda her bir üründen 150 bin adet teneke ve kova, 10 milyon 500 bin adet kavanoz, 350 bin kutu ve 2 milyon 800 bin adet poşet üretim yapıyoruz. Toplam 22 bin ton/yıl olan üretim kapasitemizin, 12 bin tonunu kullanıyoruz.

Zeytinden turşuya, soslardan kahvaltı çeşitlerine kadar birçok ürünü imal eden firmamızda, geleneksel tarifleri yüksek kaliteli üretim süreçleriyle birleştiriyoruz. Mevsiminde toplanan taze sebzeleri, annelerimizin yaptığı geleneksel turşulama ve közleme yönteminin yanı sıra; ısıl işlem uygulayarak, her mevsim tazeliklerini korumalarını sağlıyoruz.

Berrak markamızla perakende satış noktalarında tüketicinin  tercihi olurken, dünyaca ünlü hızlı yemek zincirleriyle anlaşmalar yaparak, özel üretimler gerçekleştiriyoruz. Dünya devi hızlı yemek zincirlerinin en büyük turşu tedarikçilerinden biri olan firmamız, yurt dışı başta olmak üzere başka markalar için fason üretim de yapıyor.  Aynı zamanda, ulusal ve uluslararası zincir marketlerin private label üretimleri de, firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Ürünlerimizle dünyanın 100’e yakın ülkesinin sofrasına girmeyi başardık ve gıda sektörünün küresel lezzetlerinden biri olduk.

Turşu

Ürün yelpazemiz içinde turşu büyük bir yer tutuyor. Tüketicilerin talepleri doğrultusunda  turşudaki çeşidimizi her geçen gün daha da arttırıyoruz. Berrak Salatalık,  Çubuk Usulü Salatalık, Karışık, Biber, Acı Biber, Jalapeño Biber, Biberiye, Pancar, Sarımsak, Lahana, Gümüş Soğan ve Kapari Turşusu üretiyoruz.

Zeytin

Kahvaltıların, aperatiflerin ve kokteyllerin vazgeçilmezi olan zeytinde, 4 farklı çeşitle tüketicilerin  karşısına çıkıyoruz. Siyah Zeytin, Yeşil Biberli Zeytin, Yeşil Kokteyl Zeytin, Yeşil Çizik Zeytin ve bunların yanı sıra Sızma Zeytinyağı üretiyoruz.

Soslar

Zey-Tur-San’ın ürün yelpazesi içinde soslar da yer alıyor. Acı Biber Sosu ve Dobipa (Ajvar)  sosu tüketicilerin tercihleri doğrultusunda üretiliyor. 

Közlenmiş Sebze

Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alan sebzelerden biber ve patlıcanı közlenmiş olarak üretiyoruz. Közlenmiş Biber, Közlenmiş Patlıcan ve Közlenmiş Patlıcan Salatası ile Berrak lezzet ailesini büyütüyoruz.

Şarküteri

Ürün yelpazemizi tüketicilerin beklentileri doğrultusunda geliştiriyoruz. Şarküteri serimizde, Tane Mısır Konservesi ve Kurutulmuş Domates üretimini gerçekleştiriyoruz